העולם בו אנו חיים מלא ברעלים. אי אפשר להימנע מהם, שכן הם נמצאים בכל מקום. האוויר מלא בזיהום אוויר, האוכל מלא בריסוס וחומרים כימיים, אפילו הגשם העובר דרך האוויר אוסף חלקיקים רעילים עימו בדרך לקרקע, ואחר כך הצמחייה שהוא מזין מתמלאת בחומרים אלו. במקום להילחץ – יש מה לעשות לגבי זה, וזה ניקוי רעלים.

ניקוי רעלים הוא תהליך בריאותי מודע בוא אנחנו בוחרים לבצע מהלך לטובת הבריאות שלנו. זה לא מובן מאליו, שכן עד היום, למרות המודעות ההולכת וגוברת בקרב כל שכבות האוכלוסייה, מעטים הם האנשים שבאמת מיישמים את הידע ועושים את הצעד החיוני הזה. אנחנו כאן כדי לעודד אתכם לעזור לעצמכם.

במה יעזור לי ניקוי רעלים?

ניקוי רעלים יכול לעזור לנו להיות בריאים דרך כמה וכמה מנגנונים:

  • כבד נקי – אבנים בכבד ובכיס המרה הם דבר נפוץ מאוד. כשאנו מנקים את הגוף מרעלים, הכבד מתנקה, והרבה מאוד מהבעיות הבריאותיות נמנעות מראש
  • עיכול טוב יותר – כשהרעלים יוצאים ממערכת העיכול, תופעות כמו כאבי בטן, שלשולים, עצירות יכולים להיעלם ולהיפטר, ואף ספיגת החומרים המזינים מהמזון יכולה להשתפר פלאים.
  • הפחתת כאבי ראש – הרבה מאוד מכאבי הראש, תופעה נפוצה במיוחד בעולם המערבי, קשורים באופן ישיר או עקיף למצבם של איברים אחרים בגוף, כולל מצב הדם. דם נקי מזין טוב יותר את המוח ואת הראש, ועוזר לספיחה טובה יותר של חמצן ומשם לירידה של כאבי הראש.

איך עושים ניקוי רעלים?

ניקוי רעלים ניתן לבצע במספר טכניקות, וזאת בהתאם לאופי הרעלים ולסוג הטיפול שאתם צריכים. ישנו ניקוי הנקרא "ניקוי אביב", והוא נועד בעיקר להרגעת הכבד וכיס המרה בתקופת האביב, בהם האיברים הללו מגיעים לשיא פעולתם. ניקוי נוסף הינו ניקוי להוצאת אבנים מכיס המרה, בעוד שניקויים אחרים בכלל נוגעים באיברים אחרים כמו הקיבה.

ניקוי נכון לרעלים מתחיל אם כך באבחון נכון של הבעיה, והבנה לאיזה כיוון כדאי לפנות. לעיתים קרובות כל מה שצריך לעשות זה לחזק את האיברים הנכונים בעזרת צמחי מרפא לניקוי רעלים ובכך לעודד את פעולת האיברים הפנימיים לבצע ניקוי טבעי.

אהבתם? שתפו

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

אולי יעניין אותך גם:

דילוג לתוכן